Tarihçe

Köklerimizden Geleceğe Çetin Adımlar

!

Geçmişten aldığı güçle bugüne uzanan yolculuğunda, her adımda güven, dürüstlük ve kaliteyi temsil ederek geleceğe emin adımlarla

Tarihçe

TARİHÇE

1998 yılında Ahmet Çetin tarafından kurulan Çetin Group, güçlü bir iş geçmişi ve köklü bir vizyonla sektörde öne çıkmaktadır. Şirket, temellerini güvenlik alanındaki faaliyetleriyle atmış, ardından sektörel genişlemeler ve stratejik adımlarla büyüyerek, farklı sektörlerde faaliyet göstermeye başlamıştır.

2000’li yılların başında temizlik, personel taşımacılığı, güvenlik alanlarında faaliyet gösteren Çetin Group, aynı dönemde bu hizmetlerini entegre tesis yönetimi olarak sunmaya başlamıştır. Bu adım, şirketin hizmet yelpazesini çeşitlendirerek müşterilerine geniş kapsamlı çözümler sunma yeteneğini artırmıştır.

2002 yılında kurulan Çetin Özel Güvenlik Hizmetleri şirketi, güvenlik faaliyetlerini daha da profesyonelleştirmiş ve sektördeki uzmanlığını güçlendirmiştir. 2004 yılında kozmetik sektörüne adım atan Çetin Group, Atak Farma Kozmetik Şirketi’ni kurarak sektörde kendine sağlam bir yer edinmiştir.

Kendi üretim tesislerinde 2005 yılında kozmetik imalatına başlayan şirket, 2007’de Çemobsan Mobilya şirketi ile mobilya sürgü mekanizmaları ve bağlantı ekipmanları üretimine giriş yapmıştır. 2010 yılında kurulan CEO İnsan Kaynakları şirketi ile İK danışmanlığı alanında hizmet vermeye başlayan Çetin Group, 2012 yılında Türkiye’den çıkarak uluslararası alanda güvenlik hizmeti sağlayan ilk Türk firması olma özelliğini taşımaktadır.

Çetin Group, bugün 25 yılı aşkın bir süredir sektördeki varlığını sürdürmektedir. Güvenlik hizmetlerinde lider konumda olmanın ötesinde, temizlik, lojistik, personel taşımacılığı, eğitim kurumları ve üretim gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Şirket, müşterilerini “iş ortakları” olarak görerek dürüstlük ve sadakat temelli müşteri ilişkilerine öncelik verirken, sektördeki uzmanlığını ve kalitesini koruma misyonunu taşımaktadır.