Kurumsal

Kurucumuz

“Koşulsuz müşteri memnuniyeti, insana saygı, dürüstlük, disiplin, güvenirlik, yasalara ve etik değerlere bağlılık, çağdaş ve teknolojik yenilikleri takip, bizi bu yolda LİDER yaptı.”

Ahmet ÇETİN

Kurucumuz

Kurucumuzun Mesajı

1998 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇETİN tarafından kurulan Çetin Group, bir çeyrek yüzyılın üzerinde bir süredir sektörde köklü bir geçmişe sahiptir.
Güvenlik alanındaki başlangıcımızdan itibaren, sürekli büyüyerek faaliyet alanlarımızı genişlettik ve birçok sektörde lider bir konuma yükseldik.

2000 yılında temizlik, lojistik ve personel taşımacılığı alanlarına da yönelerek faaliyetlerimizi genişlettik. Aynı dönemde kimya sektöründe faaliyet gösteren Benzo Set firmasının satın alınmasıyla şirket, sektördeki çeşitliliğini artırdık.

Güvenlik faaliyetlerimizi daha profesyonel bir seviyeye taşıma hedefiyle 2002 yılında Çetin Özel Güvenlik Hizmetleri şirketini kurduk. Fiziki ve elektronik güvenlik faaliyetlerimizi tek bir çatı altında toplamak, sektördeki uzmanlığımızı pekiştirmemize olanak sağladı.

Kozmetik sektörüne 2004 yılında adım atarak Atak Farma Kozmetik Şirketi’ni kurduk ve aynı dönemde Çetin Grup Oto Kiralama şirketini aktif hale getirerek araç ve filo kiralama hizmetlerine adım attık.

2005 yılı, kendi üretim tesislerimizde kozmetik imalatına başladığımız bir dönemi simgeliyor. Aynı yıl kurulan Çemobsan Mobilya şirketi ile de 2007’de mobilya sürgü mekanizmaları ve bağlantı ekipmanları imalatına adım atarak sektörde kalıcı bir marka oluşturduk.

2010 yılında CEO İnsan Kaynakları şirketini kurarak 4904 sayılı yasa kapsamında İK danışmanlığı hizmeti sunmaya başladık. İnsan kaynakları alanındaki uzmanlığımız, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunma çabamızın bir yansımasıdır.

2012 yılında Çetin Group, Türkiye’den çıkarak global alanda güvenlik hizmeti sağlayan ilk Türk firması olma özelliğini kazandı. Uluslararası bir hava limanında güvenlik hizmeti sunarak global alanda adımızdan söz ettirmeye başladık.

Bugün, 25 yılı aşkın bir süredir sektörde varlığımızı sürdürüyoruz. Güvenlik hizmetleri alanında lider bir konumda olmanın ötesinde, temizlik, insan kaynakları, lojistik, personel taşımacılığı, eğitim kurumları, üretim gibi geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Müşterilerimizi “iş ortağımız” olarak görmekte ve dürüstlük ile sadakat temelli müşteri ilişkilerine önem vererek en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Ahmet ÇETİN

Yönetim Kurulu Başkanı