Yrd.Üretim İşletmeciliği ve Teknik Bordrolama

Yardımcı Üretim İşletmeciliği

Grubumuz değişik sektörlerde faaliyetlerini sürdürmekte olan sanayi kuruluşlarına sunduğu, yardımcı üretim işletmeciliği hizmeti ile daha ekonomik koşullarda geniş bir hizmet ağı oluşturmuştur.

İşyerlerindeki üretim süreçleri ile ilgili olmakla beraber; doğrudan üretim organizasyonu içerisinde yer almayan, üretimin zorunlu bir unsuru olmayan ancak asıl iş devam ettikçe, duyulan ihtiyaca cevap vermek amacı ile; depolama, kalite kontrol, paketleme, yükleme - boşaltma, mekanik - elektrik bakım gibi yardımcı işler de firmaya özel çözümler sunulmaktadır.

Tekstil, metal, kozmetik ve plastik gibi sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerimiz ile işyerlerinde işletmenin ve işin gereği doğrultusunda uzmanlık gerektiren işlerde de faaliyet göstermekte, veya parça başı ve fason esaslı çözümlerde gerektiğinde OSB'ler bünyesindeki kendi tesislerimizde sunulmaktadır.

Teknik Bordrolama

Bordrolama işlemleri; artan ve azalan üretim ve hizmet talepleri esnasında şirketlerin ölçeklerine göre bazen ciddi maliyetler yaratan süreçleri optimize etmeyi, bazen de mevcut iş gücünü doğru alanlarda optimum düzeyde kullanmayı engelleyen, mevzuat konusunda ciddi bir bilgi birikimi gerektiren kritik düzeydeki süreçleri içerir.

Firmamız sahip olduğu uzman personel kadrosu ve hizmetin gerekliliğine ilişkin geliştirdiği teknolojik alt yapısı ve özel yazılımları ile müşterilerimizin bu konuda büyük bir departmana ihtiyacı olmaksızın teknik bordrolama ve benzeri süreçlerin oluşturduğu riskleri ve iş yükünü karşılamaktadır.

Dilerseniz personelinizin işe girişinden işten ayrılana kadar dönemsel ve periyodik yapılan işlemlerin tamamından oluşan bordrolama süreçlerini outsource edebilir ihtiyaçlarınız değiştiğinde bir kısmını veya tamamını şirketiniz bünyesine alarak tekrardan merkezileştirebilirsiniz.

Çetin Group

Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bul. Perla Vista Residence
A Blok Kat:9 D:81 Beylikdüzü/İSTANBUL
444 87 99

LİSTEMİZE KAYDOLUN

Gönder