Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet ÇETİN’ e Teşekkür Plaketi…

Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi inşası sırasında bağışta bulunarak destek veren hayırseverlere teşekkür plaketi verildi.

Bu kapsamda Çetin Group Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet ÇETİN’ e de, ilgili hastaneye 2011 yılında yapmış olduğu bağıştan dolayı bir teşekkür plaketi takdim edilmiştir. Plaketin kendisine sağladığı manevi mutluluğun yapılan bağıştan çok daha yüksek olduğuna değinen Y.Krl.Başkanımız; sözlerini şöyle sürdürmüştür. “ Bugün tüm dünyaya mal ve hizmet satar hale gelmiş yaklaşık 6.000 çalışan barındırdığımız şirketlerimizin doğuşu bu bölgede olmuştur. Dolayısı ile bu günlere gelmemizde bölgemiz insanının emeğini hiçbir zaman unutmamız mümkün değildir. Bölgemiz sürekli göç aldığı için halkımızın yararlandığı kamu hizmetleri yapılan tüm yatırımlara rağmen kısa zamanda yetersiz hale gelmekte ve sürekli yeni yatırımlara ihtiyaç duyulmakta. Bu yatırımlara tek başına devletimizin yetişmesinin güçlüğünün farkında olduğumuz için elimizden geldiğince katkıda bulunmaya çabalıyoruz. Bunu bir sosyal sorumluluk duygusu ile yapıyoruz.” Bu tarz bağışlar sonucunda alınan bir teşekkürün veya plaketin verdiği hazzın hiçbir şeyde olmadığını belirten yönetim kurulu başkanımız, tüm müteşebbisleri bu tarz toplum yararına olan yatırımlara ellerinden geldiği miktarda katkı yapmaya davet ederek sözlerini noktaladı.   

 

Araştırma ve Uygulama Hastanesi Konferans Salonu'nda düzenlenen törene, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Ak Parti İstanbul Milletvekili Prof.Dr.Mustafa ŞENTOP, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Münir Karaevli, NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, NKÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Erdoğan Gültekin, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, akademisyenler ile bağışta bulunan hayırseverler katıldı.

Çetin Group

Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bul. Perla Vista Residence
A Blok Kat:9 D:81 Beylikdüzü/İSTANBUL
444 87 99

LİSTEMİZE KAYDOLUN

Gönder