Çetin Group 2017 yılı Basın Bilgilendirme Kahvaltılı Toplantısı gerçekleştirdik

Basın Toplantısı

Çetin Group 2017 yılı Basın Bilgilendirme Kahvaltılı Toplantısı Gerçekleştirdik

 

 

Çerkezköy de bulunan Çerkezköy Eğitim Kurumumuzun ve Çerkezköy Bölge Müdürlüğümüzün tanıtımının ardından, Çetin Group Merkez binasında, Çetin Group Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet ÇETİN bey ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Furkan Atakan ÇETİN bey önderliğinde değerli basın mensuplarına kahvaltılı bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdik.

 

Toplantıda Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet ÇETİN Bey  ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Furkan Atakan ÇETİN bey tarafından grubumuzun gerçekleştirmiş olduğu faaliyetler, ileriye yönelik yeni atılacak adımlar ile 2017 yatırım ve projeleri hakkında bilgi verilerek, Basın mensuplarının soruları cevaplandırıldı.

 

Kahvaltı sonrası Trakya bölgesinde sadece Çetin Özel Güvenlik bünyesinde kullanılan C-Smart sistemi ve İzleme Merkezinin tanıtımı ile burada gerçekleşen faaliyetler hakkında bilgi sunumu yapıldı.

 

Toplantının ardından Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet ÇETİN Bey ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Furkan Atakan ÇETİN beyin katılımıyla Basın mensupları ile birlikte Çetin Group binası önünde hatıra fotoğrafı çekimi gerçekleştirildi.

 

 

Çetin Group

Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bul. Perla Vista Residence
A Blok Kat:9 D:81 Beylikdüzü/İSTANBUL
444 87 99

LİSTEMİZE KAYDOLUN

Gönder