Eğitim Hamlesi

Yönetsel ve Kişisel Gelişim Eğitimleri

 

Çetin Group çalışanlarına yönelik hazırlanan “Yönetsel ve Kişisel Gelişim Eğitimleri” ne başladı.

 

Hawthorn Suites By Wynhdam Hotelde yapılan lansmanda Çetin Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇETİN, 1998 yılından itibaren Dünya da ve Türkiye’ de hizmet sektörünün  çeşitli kollarında faaliyetlerde bulunduklarını söyledi. Farklılıklarını yaratan unsurların başında ise değişen ve gelişen teknolojileri takip etmek, bunları hizmet sunumuna entegre etmek ve bu sayede iç ve dış müşteri mennuniyetini mükemmel seviyeye çıkarmanın geldiğini, bunun sürdürülebilir olmasının da, sürekli eğitime bağlı olduğunu belirtti.

 

            Daha sonra söz alan MCI Yönetim ve Eğitim Danışmanlığı kurucusu ve yöneticisi Dr.Teoman MATLUM eğitim programının, hem sahada görev alan hemde yönetimde bulunanların görüşleri alınarak titizlikle hazırlandığını, eğitimlerin içeriklerin de hem görsel, hem işitsel algılanabilecek ve sahada uygulanabilecek hap bilgilerin yer aldığını belirtti. Ayrıca,  birbirini takip eden Akademi mantığıyla hazırlanan programın amacının, personelin Kişisel ve Yönetsel yetkinliklerinin arttırılması olduğunu söyledi. Lansmanda “Mutlu Çalışan, Mutlu Müşteri” başlığında hem öğretici, hemde eğlenceli bir seminer veren Dr.Teoman MATLUM, seminerin sonunda yaptığı tempo etkinliğinde tüm personeli coşturdu.

 

            Açılış seminerinden sonra tüm çalışanlarının katılımıyla İkiz Göller Piknik alanında özel olarak hazırlanan takım olma konulu outdoor eğitimi gerçekleştirildi. Toplam 4 takımdan oluşan etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Yapılan yarışmalarda çalışanların,  takımlarının başarısı için inanılmaz çaba gösterirken ayrıca da çok eğlendikleri gözlendi.

 

 

            Günün sonunda birinci olan takıma ödülleri verilirken, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇETİN, Çetin Group’ un  bir aile olduğunu ve her bir çalışanın bu ailenin içindeki önemine değinirken eğitimlerin tüm hızıyla devam edeceğini belirtti.

Çetin Group

Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bul. Perla Vista Residence
A Blok Kat:9 D:81 Beylikdüzü/İSTANBUL
444 87 99

LİSTEMİZE KAYDOLUN

Gönder