18.Kuruluş Yılımızı Kutladık.

Şirket Merkezimizde Çalışanlarımız ve Yönetim Ekibimizle kutladığımız bu güzel anıları ve Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajını Sizlerle Paylaşmak istedik,

ÇETİN GRUBUN DEĞERLİ YÖNETİCİLERİ KIYMETLİ TAKIM ARKADAŞLARIM

Kurulduğumuz ilk günden bu yana seviyeli çizgisinden taviz vermeyen, milli değerlere bağlı, başarısını her geçen gün daha da ileriye taşıyan, Teknolojik gelişmelere ayak uyduran, geçmişte kısıtlı imkanlarla önemli başarılara imza atmış ve günümüzde çok daha gelişmiş imkanları içinde barındıran ÇETİN GRUP, hizmet sektörün de olduğu gibi Üretim sektöründe yaptığımız yatırımlar ve yurt dışında yaptığımız hizmetler ile uluslararası marka değerini daha da güçlendirmiş adımızı ülke sınırlarının dışına taşımayı başarmış bulunuyoruz.
1998 yılından günümüze kadar uyguladığımız ve bizleri yarınlara taşıyacak olan iyi belirlenmiş hedeflerdir. Eğer hedefimiz yok ise kullandığınız aracın ve gittiğimiz yolun hiç bir anlamı olamaz. Çünkü ne aradığını bilmeyen bulduğunun da farkında olamaz.

Son on beş yılda Ülkemizde hizmet sektörü gelişimi açısından pazarın büyümesini ve sektörel değişimi düşünün . Birçoğumuz bu değişime şahit olduk , hizmet sektöründe büyük değişimler yaşandı . Buna paralel geçtiğimiz on yılda birçok yerli firmanın yerine uluslararası firmaların da oyuna girmesiyle birlikte sektörün hareketlenmesi ve bir okadar da gelişmesi sağlandı.

Değerli takım arkadaşlarım ; Şunu çok iyi bilmeliyiz ki Sektörün beklentilerine çözüm üretmekten çok , gelecekte sektörün ihtiyaçlarını ön görmek ve sektörün belirleyicisi olmak bizleri hayalini kurduğumuz hizmet sektörünün en önde gelen firması yapmak için yetmese bile ilk sıralarda yer almamızı sağlayacaktır. Bununla birlikte 8 yıl önce girdiğimiz üretim sektöründe ATAK FARMA şirketimizi ihracat sıralamasında kendi sektöründe ilk 5 arasında yer bulması bizleri gelecek için umutlandırmıştır.

Tüm bunların yanında gelecekte başarılı olmak için aklımızdan hiç çıkartmamamız gereken iki önemli soru var.

* -Müşteriler hizmet sektöründe bizi ve Sanayide bizim ürünümüzü tercih etmeleri için hangi nedenler var ?

** -Şirketimizde çalışmak isteyen kişilerin bizim şirketimizde çalışmayı seçmeleri için hangi nedenler var?

Bu soruların cevabını bulmak için çaba harcamalı sonucu değiştirmek için gerekirse yöntemleri değiştirmeliyiz.

Değerli takım arkadaşlarım kişisel veya şirket için VİZYON "var olma nedenimizdir" vizyonun ne olduğundan çok , ne yaptığı önemli

Amaç belirleme konusunda önemli hususlardan biride içsel motivasyondur. Eğer anlamlı bir amaca yönelik çalıştığımızı hissedersek mucizeler yaratabiliriz .Takım olarak inandığımız amaca hizmet bizleri çok fazlasıyla güçlü kılar.

Başarı için umut ; en önemli enerji kaynağımızdır. Başarıya gitmek için kullandığımız en önemli araç ise bilgimiz, tecrübemiz ve eğitimli yetişmiş insan kaynaklarımızdır.

Şirketimizi gelecekte iyi yerlere taşımak aranan şirket hüviyeti kazandırmak Sadece ve sadece, içi boş olmayan gerçekçi bir "vizyon"la sağlayabiliriz. Ama, ben istediğim için değil, hepimizin ortak fikri ve tüm inanmışlığımızla içimizde ruhumuzda bütün benliğimizle yoğurarak , meydana getirdiğimiz en derin özlem ve hayallere dayanan bir "vizyon"la yapmalıyız .

Takım olarak belirlediğimiz ve benimsediğimiz ‘’Farkı Birlikte Yaratarak Sektörün, Lideri ve Dünya Markası Olmak’’ vizyonu ile işimizi yapmanın en iyi yolunu kendi yaratıcılıklarınızı ortaya koyarak bulacağınızı biliyorum.

Değerli takım arkadaşlarım 18 Yıldır çalışanlarımıza ve çalıştığımız proje yöneticilerine karşı yarattığımız güven duygusu her zaman muhafaza etmeliyiz . Güveni sarsacak hiç bir şeye izin vermeyecek bir ortam hazırlamalıyız . 
Bu güne kadar başardıklarımızın sonuçları , bundan sonraki hayallerimize ne kadar yakın olduğumuzun göstergesidir. Sizleri seviyorum , sizlere güveniyorum ve sizlerle birlikte başarılı olacağımıza inancım tamdır. Tüm grubumuza sevdiklerimizle birlikte Sağlıklı, huzurlu, mutlu, başarılı ,kazancımızın bol ve bereketli olacağı yıllar geçirmeyi diliyorum.

Unutmayın ki daha 18 yaşına yeni girdik çok genciz anılarımızla yetinmek için çok erken ve ‘’Başarı son durak değil devam eden yolculuktur’’.

Gösterdiğiniz başarılarınız için hepinizi kutlarken, Yürekten göstermiş olduğunuz çabalarınız için hepinize teşekkür ederim.

Ahmet Çetin
Yönetim Kurulu Başkanı

Çetin Group

Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bul. Perla Vista Residence
A Blok Kat:9 D:81 Beylikdüzü/İSTANBUL
444 87 99

LİSTEMİZE KAYDOLUN

Gönder