Grup Şirketlerimiz

Çetin Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd.Şti.

Çetin Güvenlik, fabrikalardan havalimanlarına, AVM'lerden hastanelere kadar birçok sektörde güvenlik hizmeti sunmaktadır. Farklı sektörlerde yer alan müşterilerimiz sayesinde geniş bir sektör yelpazesinin faaliyetleri konusunda gelişmiş bilgi sahibiyiz. Böylelikle her bir müşterimizin özel ihtiyaçlarını anlayabiliyor, onlara özel çözümler üretebiliyoruz.

Atak Servis ve Tesis Yönetimi, Temizlik Hizmetleri Ltd.Şti.

Temizlik ve Bakım Hizmetleri, şirketlerinizin yaşanılır alanlara ulaşmasını sağlayarak iş verimliliğini artırmaya yardımcı bir hizmet yönetimi firmasıdır. Türkiye genelinde verdiği hizmetle sektöre yön veren Atak Servis, kısa vadede kazandığı müşteri güveni ile hızla büyüyerek, ülkemizde birçok firmaya kusursuz hizmet götürmektedir.

Çetin Sosyal Hizmetler Ltd.Şti.

*Yardımcı Üretim İşletmeciliği ve Teknik Bodrolama

İşyerlerindeki üretim süreçleri ile ilgili olmakla beraber, doğrudan üretim organizasyonu içerisinde yer almayan, üretimin zorunlu bir unsuru olmayan ancak asıl iş devam ettikçe devam eden ve asıl işe bağımlı olan; depolama, kalite kontrol, paketleme, yükleme - boşaltma, mekanik – elektrik bakım gibi yardımcı işler firmaya özel çözümlerle gerçekleştirilmektedir.

*Personel Taşımacılığı

Sizler istihdam yaratmakla, kurumunuzu büyütmekle uğraşırken biz, işe aldığınız herkesi “GÜVENLİ” ve “ZAMANINDA” getirip götürmeyi, bu konularda da ÇÖZÜM ORTAĞINIZ olmayı taahhüt ediyoruz

*Yük Taşımacılığı (Lojistik) Hizmetleri

ÇETİN GROUP; sahip olduğu araç filosu, uzun süreli anlaşmalarla hizmet ve kalite standartları ile çalışan alt yüklenicileri ve seferlik anlaştığı araç sahipleri sayesinde müşterilerine istenilen hizmet seviyesinde, taşıma ve dağıtım çözümleri sunmaktadır. Yönetimindeki filo, müşteri ihtiyaçlarına göre şekillendirilmekte, bu sayede şehir içi ve şehirlerarası her türlü yük taşıma ve dağıtım hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Atak Farma Kozmetik ve Kimyevi Maddeler A.Ş.

Fabrikamızda her biri kendi markası olan My Liquid, Etruschi, Career, Cute, Blue Black, Blue Ice, First Ever markaları ile parfüm, deodorant, kolonya, traş köpüğü ve traş losyonu üretilmekte, Uluslararası anlaşmalarla distribütörlükler oluşturularak ürünlerimiz yurt dışındaki büyük mağazalarda sergilenmektedir.

Kozmetik ürünlerimiz; dünya üzerinde belirlenen 17 farklı ihracat alanında toplam 41 ülkeye ihraç edilmektedir.

CEO İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlık Hiz. Ltd.Şti.

Kurumların ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda Temizlik Elemanı, Çay Servisi Elemanı, Yönetici Sekreteri, Santral Operatörü, Şoför, Hemşire gibi destek personeli istenilen teknik özelliklerde ve istenilen zamanda karşılanır.

Müşterilerin özel ihtiyaçlarını onlara özel çözümler ile karşılamada uzmandır. Firmanızda personel ihtiyacı ne zaman, nerede ve ne kadar süre ile olursa olsun konuyla ilgili personeli bulur, eğitir, göreve yerleştirir ve denetler.

Çemobsan Metal ve Plastik. San.Tic.Ltd.Şti.

ÇEMOBSAN bugün, RMC ve ÇETİN markalarıyla, mobilya aksesuarları sektöründe, 1600’ü aşkın ürün çeşidi ile ülke sınırlarını zorlayarak dünya çapında 30 ülkeye ihracat yapmakta ve ülkemizde de zirveyi hedeflemektedir.

Firmamız genç ve dinamik kadrosunun yanı sıra yetenekli mühendis ve tasarım ekibiyle geleceğin ihtiyaçlarına bugünden çözümler geliştirmektedir. Ayrıca ÇEMOBSAN, TASARIM MERKEZİNİ kurarak Ar&Ge ve tasarım faaliyetleri ile ülkemiz cari açığına ve istihdamına olumlu katkı sağlayacak projeler geliştirmektedir.

Çetin Group

Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bul. Perla Vista Residence
A Blok Kat:9 D:81 Beylikdüzü/İSTANBUL
444 87 99

LİSTEMİZE KAYDOLUN

Gönder